Bez kategorii

Być kobietą, być kobietą…

 

Kobieta zmienną jest….oj tak, ostatnio się bardzo o tym przekonałam i wcale nie chodzi tu o mnie…. 😉 Moja mała kobietka już od dziecięcych lat pokazuje pazurki i zmienia zdanie co minutę ;).

Dokładnie dwa tygodnie temu, w dzień generalnego sprzątania w domu czyli sobotę 😉 moja córcia wpadła na genialny pomysł… Kiedy ja skończyłam odkurzać podłogę na dole, poszłam z odkurzaczem na górę. Wchodząc do jej pokoju na korytarzu zobaczyłam małą kępę włosów, pomyślałam a to pewnie od lalki , lecz kiedy otworzyłam drzwi jej pokoju zamarłam 😉 włosów na podłodze było więcej! Tak, moja Zosia sama obcięła sobie włosy!!!

Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam jak mam się w pierwszej chwili zachować. Zła jak osa zapytałam się dlaczego?! dostałam odpowiedź… krótko i na temat: „chciałam mięć krótkie włosy, zobacz jak teraz ślicznie wyglądam”

No pięknie. Komunia syna w maju, myślałam….Zosi zrobię pięknego warkocza ma takie długie włosy będzie cudownie wyglądać….no cóż warkocza nie będzie 😉 Kiedy już troszkę ochłonęłam sprawdziłam sytuacje… w najbardziej wystrzyżonym miejscu było do ucha. Całe szczęście jakoś to ogarniemy 😉 Wytłumaczyłam Zosi że jak chce mieć krótkie włosy to koniecznie musi iść do fryzjera a nie samej sobie obcinać bo przecież mogła tymi nożyczkami obciąć sobie ucho lub co gorsze trafić w oko. Mam nadzieje że to był pierwszy i ostatni taki incydent z włosami 😉 A skąd miała nożyczki? Ze swojego piórnika szkolnego, po cichaczu zamknęła się w pokoju i wykorzystała moment  😉 W poniedziałek poszłyśmy do fryzjerki która wyrównała nam fryzurkę.

Szczerze Wam powiem, że może i dobrze zrobiła bo teraz z tymi włosami jest jej znacznie wygodniej i jeszcze piękniej niż z tymi długimi 😉 Ja co prawda nigdy nie bawiłam się we fryzjerkę ale za małolata zrobiłam sama jajecznicę na prawdziwej kuchence mieszając ręką! Poparzyłam sobie dłoń ale całe szczęście niegroźnie 😉

Macie podobne przeżycia jak my? 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *